Případová studie, online marketing: Maringotky Praha, Kolín, Kutná Hora

"Maringotky na míru" je projekt firmy Truhlářství Skalník, kteří mimo klasickou truhlařinu začali vyrábět a prodávat maringotky. Vzhledem ke složitější logistice hotových maringotek, zaměřují se primárně na okruh měst: Praha, Kolín, Kutná Hora. Zajišťovali jsme pro něj online marketingové práce, které spočívali v kompletním nastavení online prezentace na Google a na optimalizaci webových stránek: Maringotky na míru - Záboří nad Labem, Kolín, Kutná Hora, Praha | Karls´ house (maringotkynamiru.cz).

 

Průběh spolupráce a výsledky

1) Firemní zápis na Google

Úplně původně jsme oslovili manželku pana majitele, která se zabývá realitní činností v Záboří nad Labem a na Kutnohorsku. Na základě spokojenosti nás klientka oslovila s potřebou optimalizace firemního zápisu na Google pro projekt "Maringotky na míru".

Nejprve jsme pro klienta vytvořili a optimalizovali firemní zápis na Google tak, aby byl dohledatelný v nejbližším spádovém městě, což je Kutná Hora. To se nám podařilo velmi rychle, orientačně během 1-2 týdnů. Díky tomu a s tím spojené následující návštěvnosti webu Google rychleji zaznamenal nový web a zařadil ho rychleji do vyhledávání na Google. To pomohlo následující optimalizaci.

Maringotky Kutná Hora - Google

 

Mimo jiné se firemní zápis na Google zobrazuje také v domácím městě klienta, tzn. v Záboří nad Labem.

Maringotky Záboří nad Labem - Google

2) Optimalizace webových stránek

Pro web jsme následně vypracovali analýzu klíčových slov a díky ní jsem zpracovali optimalizační parametry pro web klienta. Ty jsme vložili do webu a zacílili na požadovaná města v regionu, která mohou přilákat pozornost a přinést poptávky. Cílovými městy v regionu jsou pro klienta: Praha, Kolín a Kutná Hora + domácí místo: Záboří nad Labem.