Případová studie, online marketing: Finanční poradenství Bílovec, Fulnek, Příbor, Kopřivnice

Firma Dům pojištění a investic se věnuje finančnímu poradenství, pojištění a poradenství v oblasti investic a hypoték. Zajišťuje odhad nemovitostí. Ve městech Bílovec, Fulnek, Příbor a Kopřivnice má své kamenné pobočky a na tato města primárně cílí.

 

Průběh spolupráce a výsledky

1) Firemní zápisy na Google

Původně jsme klienta oslovili s nabídkou vytvoření firemního zápisu na Google, který dokážeme dostat na zvolené klíčové slovo na první stránku na Google. Pro klienta to bylo zajímavé, proto si zvolil dvě klíčová slova: "Odhad nemovitosti Bílovec" a "Znalecký posudek Bílovec". Jedná se o klíčová slova a služby, které směřují na hlavní pobočku klienta, kde sám sídlí.

Tento typ prací dnes již neděláme, protože Google na začátku roku 2023 změnil pravidla a způsob práce  s firemními zápisy na Google. Dál ale provozujeme a pronajímáme již existující profily, které jsme před touto změnou vytvořili.

 

2) Optimalizace webových stránek

Klient má celkem čtyři kamenné pobočky: Bílovec, Fulnek, Příbor a Kopřivnice. Web klienta se původně prakticky nezobrazoval ani v jednom tomto městě, když člověk vyhledával na Google klíčové slovo / služby v kombinaci s těmito městy. Klasická věc, web se zobrazoval prakticky jen ve chvíli, když člověk hledal název webu.

Proto jsme po dvouleté spolupráci klientovi nabídli optimalizaci webových stránek se zacílením na uvedená města. Klient byl sice mírně skeptický, ale souhlasil. Výsledek se dostavil během pár měsíců.

A) Finanční poradenství

 

B) Odhad nemovitosti

 

 

C) Investice

 

 

D) Hypotéky