Jak se dostat na první stránku na Google

Nastavíme a vytvoříme vám podpůrné firemní profily podle Vámi zvolených klíčových slov tak, aby do 1 měsíce od objednání a domluvení se na klíčových slovech, jsme vytvořili firemní profil, který se v následujících 3 měsících propíše na první pozice ve vyhledávači, který si objednáváte. V ceně je také zajištění obsahu profilů, včetně textů a fotodokumentace. Jedná se o lepší a levnější reklamu, než je klasická PPC reklama, protože cena profilu - tématicky je třeba počítat s tím, že jeden profil odpovídá jedné podobné skupině klíčových slov - vychází na 2.000 Kč / rok.

Víme, že každá firma potřebuje unikátní strategii propagace. Proto s každým klientem pracujeme systematicky a vždy se mu snažíme navrhnout kampaně na míru. Pokud nás oslovíte, spojíme se s vámi, vyslechneme si vaše potřeby a přání. Poté zpracujeme analýzu a navrhneme vám tu nejvhodnější PR strategii či marketingový mix. Pokud se vám naše nápady budou líbit, pustíme se do práce.

 
3000
3001130003001
 • Microsite Kód: XV004
  TOP pozice na Google
  Objednej

  Firemní zápis na Google je na první straně na Google velmi navštěvovaný. Stačí být na první stránce na Google na klíčové slovo, které je pro Vás důležité. V rámci lokálních služeb Google firemní zápisy navštíví přibližně třetina uživatelů. Proto je výhoda na pvní stránce ve firemním zápisu na Google být.

  Microsite je malý web s přesným zacílením = vysoká konverze

  Vytváříme "TOP pozici", kterou dokážeme pozicionovat na nejvyšší pozice ve vyhledávačích v rámci vámi zvoleného okruhu (množiny) klíčových slov.

  TOP pozice obsahuje optimalizovaný firemní zápis na Google a optimalizovanou microsite, která odkazuje a doporučuje Váš web.

  Platnost pronájmu: 12 měsíců

  3 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem