TOP pozice na Google

 
 

Firemní zápis na Google je na první straně na Google velmi navštěvovaný. Stačí být na první stránce na Google na klíčové slovo, které je pro Vás důležité. V rámci lokálních služeb Google firemní zápisy navštíví přibližně třetina uživatelů. Proto je výhoda na pvní stránce ve firemním zápisu na Google být.

Microsite je malý web s přesným zacílením = vysoká konverze

Vytváříme "TOP pozici", kterou dokážeme pozicionovat na nejvyšší pozice ve vyhledávačích v rámci vámi zvoleného okruhu (množiny) klíčových slov.

TOP pozice obsahuje optimalizovaný firemní zápis na Google a optimalizovanou microsite, která odkazuje a doporučuje Váš web.

Platnost pronájmu: 12 měsíců

Dostupnost Objednat
2 500 Kč    
Kód produktu TOP
Kategorie Jak se dostat na první stránku na Google
 

Vytvoříme vám podpůrný firemní profil ("TOP pozice") na základě vámi zvolených klíčových slov tak, že daná klíčová slova při vyhledávání na Google.cz budou poziciovány na nejvyšších pozicích. Zvolte si klíčová slova, díky kterým získáváte zákazníky a buďte na první straně na nejlepších místech. Nemusíte tak platit - někdy - drahou PPC reklamu, ani se zdlouhavě a složitě věnovat SEO optimalizaci. Doporučujeme zvolit takový okruh klíčových slov, která nahradí PPC v rámci daného okruhu klíčových slov.

Vytvoření firemního profilu znamená, že vytvoříme unikátní webový profil / microsite, který se podobá PR webové stránce. Ten bude optimalizován na všechny Vámi zvolená klíčová slova a lokaci, kterou si budete přát. Profil bude obsahovat unikátní text, grafiku a další náležitosti, které budou potřebova a budou v souladu s Vaší představou. O obsahovou část microsite se postaráme a vytvoříme tak, aby odpovídala Vaším potřebám a podmínce TOP pozic ve vyhledávačích.

Součástí služby je vytvoření firemního zápisu na Google, resp. Google My Business, který optimalizujeme na dané klíčové slovo.

 

Další výhody pomocného webu, výkonnostního pomocného profilu

 1. Neomezená datová kapacita - týká se hlavně obrázků
 2. Call to action - zákazník může v dotazníku nechat své kontaktní údaje pro zasílání newsletterů, kontaktu z důvodu zájmu o službu, nebo z jiného důvodu, který si určíte
 3. Microsite je responzivní pro mobily a tablety
 4. K microsite automaticky zakládáme Google firemní zápis pro podporu širšího zacílení a získání zákazníků
 5. Technická podpora nad rámec vytvoření profilu v objemu 1 hod / rok

 

V ceně služby získáte

 1. Konzultace klíčových slov a jejich schválení
 2. Zákaznický servis
 3. Textové a grafické naplnění profilů
 4. Korektury až do finální spokojenosti

 

Správa microsite / výkonnostního pomocného webu

 1. Přípravná fáze
  1. Maximálně do 1 měsíce po uhrazení objednávky dojde k vytvoření profilů včetně plnohodnotného textového a grafického obsahu
 2. Aktivní fáze
  1. Aktivní fází se rozumí doba 12 měsíců, kdy spravujeme firemní profily a reportujeme kvartálně výsledky
  2. Po uplynutí aktivní fáze je možné profily zrušit, nebo spolupráci prodloužit o dalších 12 měsíců formou nové objednávky
 3. Fáze po uplynutí 1 roku
  1. Možnost prodloužení o další rok po společné dohodě