Případová studie, online marketing: Realitní makléř Kralupy nad Vltavou

Realitní makléř Vladimír Suk je realitní poradce a působí v Kralupech nad Vltavou, v celém Středočeském kraji a také v Praze.

 

Průběh spolupráce a výsledky

1) Pronájem firemního zápisu na Google

Původně jsme s klientem navázali spolupráci díky firemnímu zápisu na Google, který jsme pro klienta vytvořili a který mu dosud pronajímáme. Jedná se o klíčové slovo "odhad nemovitosti Kralupy nad Vltavou".

Nutno dodat, že tuto službu už nenabízíme kvůli změně pravidel s Google firemními zápisy od začátku roku 2023.

Odhad nemovitosti Kralupy nad Vltavou

 

2) Firemní zápis na Firmy.cz

Po dvouleté spolupráci jsme klientovi nabídli, že mu optimalizujme také firemní zápis na Firmy.cz: Vladimír Suk - realitní makléř QARA (Kralupy nad Vltavou) • Firmy.cz.

Profil klienta je v tuto chvíli v neplaceném tarifu, proto jsme dělali základní nastavení: vyplnění kategorií a štítků, vložení klíčového slova do názvu.

Správné vyplnění firemního zápisu na Firmy.cz je obecně důležité, protože relevance profilu pomáhá zobrazování ve vyhledávání.

 

3) Firemní zápis na Google

Následně jsme klientovi nabídli optimalizaci jeho firemního zápisu na Google. Kompletně jsme profil vyplnili, doplnili chybějící kategorie, oblast působnosti a další potřebné prvky v adminu profilu. Nyní se o zápis staráme v rámci dlouhodobé správy, takže zajišťujeme pravidelné aktualizace a vkládání nových fotek nemovitostí z aktuální nabídky klienta, aby Google viděl pravidelnou aktivitu profilu.Vladimír Suk - firemní zápis na Google

 

V rámci klíčového slova "realitní makléři Kralupy nad Vltavou" máme zápis na první straně na Google.

Realitní makléř Kralupy nad Vltavou

 

4) Pronájem jednostránkového webu

Máme ve správě a ve vlastnictví web: Realitní makléř Kralupy nad Vltavou - Vladimír Suk | Vladimír Suk (realitnimaklerkralupy.cz), který je cíleně optimalizovaný na klíčové slovo "realitní makléř Kralupy nad Vltavou". Původně jsme ho pronajímali jinému makléři, který ale odešel z oboru. Proto jsme ho nabídli klientovi, který to přijal. Aby bylo jasno, toto není hlavní web klienta, je to pomocný web, který odkazuje na klienta.

Realitní makléř Kralupy nad Vltavou - web

 

5) Optimalizace hlavního webu

Klientovi jsme také nabídli, že mu zajistíme optimalizaci webu, protože jeho web byl dohledatelný pouze, když jste hledali jméno klienta. To standardně ale nestačí. Důležité je se zobrazovat na obecná klíčová slova v lokalitě, ve které chcete primárně působit.

S klientem jsme si určili, že web primárně chceme cílit na Kralupy nad Vltavou. Dále jsme si určili klíčová slova a na základě toho jsme zpracovali nové podstránky, nové služby.

  1. Realitní makléř Kralupy nad Vltavou
  2. Odhad nemovitosti Kralupy nad Vltavou
  3. Chci prodat nemovitost Kralupy nad Vltavou
  4. Chci pronajmout nemovitost Kralupy nad Vltavou

 

Trvalo to přibližně jeden měsíc a výsledky se dostavily.

Nutno dodat, že web klienta funguje na systému "Chytrý web makléře". A tento web nepodporuje optimalizační nastavení. Tedy není možné nastavit SEO parametry pro více podstránek, pouze pro homepage. Nám se to podařilo díky individuální dohodě s poskytovatelem.