Případová studie, online marketing: Realitní kancelář Roudnice nad Labem

Realitní kancelář Petra Suchá působí v Roudnici nad Labem a v blízkém okolí. Zabývá se klasickou realitní činností a v Roudnici nad Labem má kamennou pobočku.

 

Průběh spolupráce a výsledky

1) Firemní zápis na Google

Spolupráce s klientkou započala v květnu 2023, kdy jsme kancelář oslovili s nabídkou optimalizace firemního zápisu na Google. V té době to bylo tak, že zápis nebyl dohledatelný a viditelný na Google, protože Google opakovaně zápis zpochybňoval a nechtěl ho aktivovat. To samozřejmě klientce vadilo, dlouho se s tímto trápili a chtěli mít zápis aktivní. Už jen kvůli recenzím.

Zápis klientky jsme po pár týdnech úspěšně aktivovali, aktualizovali a optimalizovali. Nyní je profil dlouhodobě aktivní. A to, co je nejdůležitější a zároveň je součástí naší dlouhodobé spolupráce, firemní profil na Google máme na první straně na Google při zadání dvou klíčových slov: "realitní kancelář Roudnice nad Labem" a "realitní makléři Roudnice nad Labem".

 

2) Firemní zápis na Firmy.cz

Následně jsme klientce nabídli, že jí aktualizujeme a optimalizujeme firemní zápis na Firmy.cz: Petra Suchá - realitní makléřka (Roudnice nad Labem) • Firmy.cz. Profil neměla klientka zásadně špatný, ale vzhledem k tomu, že profil byl finančně podpořený díky zapojení do placeného programu "Firmy naplno", bylo vhodné ho vyplnit na 100%, aby investice přinášela maximální potenciál. V tomto případě se primárně jedná o vyplnění kategorií a štítků, které určují dosah zobrazování profilu. A mimo jiné je důležité správně rozvrhnout investované prostředky, aby potenciál zásahu byl co nejefektivnější.

 

Nyní máme zápis na Firmy.cz na skvělých pozicích ve vyhledávání na Seznamu a to za rozumnou cenu.

 

3) Optimalizace webu

Po úpravách firemních zápisů jsme klientce nabídli ještě optimalizaci webových stránek. Primárně jsme se domluvili, že klíčové je být vidět primárně v Roudnici nad Labem. A to na klíčová slova: "realitní kancelář Roudnice nad Labem", "realitní makléři Roudnice nad Labem" a "odhad nemovitosti Roudnice nad Labem". Na základě toho jsme zpracovali optimalizační parametry a vložili je do administrace webu. Výsledek se dostavil po pár týdnech. Web máme na všechna klíčová slova na první straně na Google.