Webové stránky / microsite

1 položek celkem
Webové stránky
od 1 500 Kč

Vytvoření moderního a responzivního webu. Součástí webu je: - unikátní doména - grafické zpracování - základní SEO - kontaktní formulář

Kód: XV026

Vytvoříme Vám kvalitní web pro vaše podnikání, nebo zájem. Nabízíme moderní a responzivní řešení webových prezentací nejen pro začínající podnikatele, kteří chtějí své služby prezentovat online na internetu.Webové stránky vytvoříme na Vaší unikátní doméně, kterou Vám objednáme a budeme ji po dobu spolupráce spravovat. Součástí tvorby webu je textové a grafické zapracování, dále vytvoření poptávkového či "call to action" košíku, kde klienti mohou objednat vaši službu.

Pro web získáte webhosting, doménu technickou podporu v objemu 2 hodin / rok. Dále základní nastavení SEO a frafické zpracování webu.

Web vytváříme na 1 rok. Nabízíme možnost prodloužení o 1 rok za cenu 1.000 Kč. Cena obsahuje webhosting, doménu, technickou podporu v objemu 2 hodin / rok.

V případě nedostatku 3 hod / rok v rámci technické podpory fakturujeme každou hodinu práce za 500 Kč / hod.

Než se k objednání webu pustíte, doporučujeme probrat cíle a představu webu. Neváhejte se na nás obrátit na info@x-vision.cz