SEO / Optimalizace webu

Cílem firem komunikujících s cílovými skupinami pomocí svých webových stránek je, aby obsah jejich stránek byl relevantní k dotazům uživatelů vyhledávačů a vyhledaný odkaz je přivedl na jejich stránky. Zároveň by měl vyvolat konkrétní akci návštěvníka. Všechny tyto kroky mají firmě přinášet konkrétní hodnoty a to zejména zisk. Ovšem i výsledek vyhledávání musí poskytovat takový odkaz, který bude motivovat uživatele k navštívení konkrétní stránky.

SE optimalizace tedy pomáhá vybudovat takové stránky a jejich obsah, které budou odpovídat potřebám a dotazům uživatelů vyhledávačů. Přesný mechanismus procesu vyhledávání není známý, vyhledávače si z logického důvodu toto tajemství velmi dobře střeží, jsou ovšem známy postupy, které mají na úspěšnost stránek ve vyhledávání vliv.

 
2000
3000120003000

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Analýza klíčových slov Kód: XV500
  Analýza klíčových slov
  Objednej

  Analýza klíčových slov pomáhá zjistit, jaká slovní spojení používají běžní uživatelé při hledání na internetu. Analyzuje konkrétní tvary, synonyma, jejich hledanost a konkurenčnost. Pro firmy a podnikatele zajišťujeme externě vytvoření velmi kvalitní a propracované analýzy klíčových slov.

  od 2 000 Kč
 • SEO optimalizace webových stránek analytika webu Kód: XV029
  SEO optimalizace
  Objednej

  Optimalizace webu (SEO) je úprava webových stránek tak, aby se lépe zobrazovaly ve vyhledávačích, jedná se o neplacené (organic) vyhledávání. V rámci rozsahu domluveného času se postaráme o vaši webovou stránku, nebo e-shop a zlepšíme jeho dohledatelnost a zvýšíme návštěvnost webu.

  od 3 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem