Optimalizovaný firemní zápis na Google

 
 
Dostupnost Zvolte variantu Objednat Objednat
Varianta
1 500 Kč 2 500 Kč od 1 500 Kč    
Kategorie Firemní zápis na Google
 

Firmám a podnikatelům vytváříme, nebo upravujeme firemní zápisy na Google My Business tak, aby byly správně založeny a byly tedy co nejvíce přínosné pro klienta. Zaměříme se na textový, ale i grafický obsah firemního zápisu na Google. Prezentace firmy, nebo podnikatele bude takto přínosný pro obchod a zároveň reprezentativní pro klienta.

Google firemní zápisy na Google, popř. Google mapy v rámci lokálních služeb užívá až 1/3 uživatelů, kteří hledají lokální službu na Google. Proto, když vezmeme v potaz možnosti zobrazení na první straně na Google - Google Ads / PPC, Google My Business / firemní zápis na Google, zobrazení webu ve výpisu webů, má smysl pracovat s firemními zápisy na Google. Je to totiž jeden z nejsnadnějších a hlavně nejlevnějších způsobů, jak se dostat na první stranu na Google.

 

Google My Business - firemní zápis na Google

Firemní zápis na Google má obrovský dosah a úžasný reklamní přínos, když je dobře Google Business profil nastavený. V praxi vyhledávání funguje tak, že při zadání vyhledávacího dotazu se zobrazí výsledky, které je možné rozdělit do tří samostatných sektorů.

V praxi vyhledávání funguje tak, že při zadání vyhledávacího dotazu na Google kliká přibližně třetina uživatelů na reklamní PPC výsledky. Druhá třetina uživatelů klikne na výsledky v Google mapy, což zároveň firemní zápis pro Google Business. A poslední třetina hledá a následně klikne ve výsledcích v organickém vyhledávání, které se zpravidla nachází pod mapou.

Google firemní zápis, když je správně nastavený, tak reklamu vašeho podnikání může posunout v podstatě zadarmo na nejlepší pozice. Firma, nebo podnikatel tak nemusí platit drahou PPC reklamu, nebo se snažit mít perfektně nastavené SEO, ba dokonce nemusí mít ani webové stránky, a přesto může mít nejlepší pozici na trhu. Velkou výhodou je prakticky okamžitý přínos zdarma, resp. bez žádné velké reklamní propagace. Stačí pouze firemní profil správně nastavit.

Nutno dodat, že toto platí pouze pro lokální službu.

 

V ceně nastavení Google Business

  • vyplnění obsahu činnosti firmy
  • optimalizace zápisu pro vyhledávání se zaměřením na hlavní činnost firmy (klíčové slovo)
  • doplnění dalších údajů potřebných pro vyhledávání na Google