Nejlepší pozice ve vyhledávačích

Nastavíme a vytvoříme vám podpůrné firemní profily podle Vámi zvolených klíčových slov tak, aby do 1 měsíce od objednání a domluvení se na klíčových slovech, jsme vytvořili firemní profil, který se v následujících 3 měsících propíše na první pozice ve vyhledávači, který si objednáváte. V ceně je také zajištění obsahu profilů, včetně textů a fotodokumentace. Jedná se o lepší a levnější reklamu, než je klasická PPC reklama, protože cena profilu - tématicky je třeba počítat s tím, že jeden profil odpovídá jedné podobné skupině klíčových slov - vychází na 5.000 Kč / rok.

Víme, že každá firma potřebuje unikátní strategii propagace. Proto s každým klientem pracujeme systematicky a vždy se mu snažíme navrhnout kampaně na míru. Pokud nás oslovíte, spojíme se s vámi, vyslechneme si vaše potřeby a přání. Poté zpracujeme analýzu a navrhneme vám tu nejvhodnější PR strategii či marketingový mix. Pokud se vám naše nápady budou líbit, pustíme se do práce.

 
3000
3001130003001
 • Microsite Kód: XV004
  Výkonnostní microsite
  Objednej

  Microsite je malý web s přesným zacílením = vysoká konverze

  Vytváříme "výkonností microsite", kterou dokážeme pozicionovat na nejvyšší pozice ve vyhledávačích v rámci vámi zvoleného okruhu (množiny) klíčových slov.

  Platnost: 12 měsíců

  Po uplynutí 12 měsíců možnost prodloužení za 50% původní ceny opět o rok

  od 3 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem