Linkbuilding / Tvorba zpětných odkazů - Náchod

Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding) je jednou z off-page metod optimalizace pro vyhledávače. Cílem je propagace daného webu. Tato technika je považována za nejvýznamnější off-page faktor. Zatímco on-page techniky SEO představují úpravy přímo na stránkách, které optimalizujeme, off-page techniky představují optimalizaci mimo tyto stránky, a kromě samotného linkbuildingu sem patří například reputace stránky, její důvěryhodnost nebo geografická poloha návštěvníků stránky.

Budování kvalitních zpětných odkazů má z hlediska internetového marketingu dva dopady. Prvním je zlepšení pozice odkazované stránky ve výsledcích hledání pomocí užiti správných klíčových slov v „anchor“ textu (viditelném textu odkazu). Druhým dopadem je přivedení nových návštěvníků na stránky.

Jinak řečeno, využitím linkbuildingu se zvyšuje pravděpodobnost, že si někdo někde přečte odkaz na dané stránky a klikne se na ně. Větší počet odkazů značí, že se na tyto stránky pravděpodobněji dostane potenciální zákazník.

 

 

Linkbuilding služba ve vašem městě

Tvorbu zpětných odkazů vytváříme pro webové stránky, e-shopy, nebo jakýkoliv online webový projekt, a to celorepublikově. Není tedy problém se domluvit na schůzce v Praze, případně na online Skype hovoru, nebo telefonickém rozhovoru a konkrétní záležitosti ohledně linkbuildingu pro váš web projednat a zaslat cenovou nabídku.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete projednat váš konkrétní projekt a zlepšení zobrazování na Google, nebo na Seznamu.

 

 

Kontaktní údaje na linkbuidera

Telefon: +420 728 244 018

E-mail: info@x-vision.cz

 
 
Bližší informace o našich službách a cenách najdete ZDE.