Linkbuilding - Linkbuilder Karviná

Pro klienty z Karviné budujeme zpětné odkazy, tzn. aktivně pracujeme na linkbuildingu, díky kterému přivádíme na Váš web nové zákazníky a zvyšujeme tak pozice Vašeho webu a e-shopu ve vyhledávačích.

 

Jakým linkbuildingem se zabýváme

  • Tvoříme kvalitní odkazy s vysokou autoritou
  • Zajistíme rozmanitost vašeho odkazového profilu
  • Děláme poctivý linkbuilding – weby našich klientů nebyly nikdy penalizovány
  • Vaše odkazy budou vidět a vodit vám cílové návštěvníky

 

Dobrý linkbuilder je nad zlato! V rámci SEO je to totiž právě budování zpětných odkazů, které hraje jeden z hlavních partů. Jinými slovy, na zvyšování návštěvnosti webu bez kvalitního linkbuildingu raději ani nepomýšlejte.

Váš web může být perfektní, váš produkt špičkou mezi konkurencí – ale i tak můžete zůstat v moři internetu osamoceným ostrůvkem, kam zavítá jen pár trosečníků. Chybí vám totiž kvalitní a rozmanité zpětné odkazy, které by sem vaše návštěvníky dovedly.

Cílem linkbuildingu je tyto odkazy vytvořit.

 

Jaké odkazy linkbuilder vytváří?

Tvorba odkazů představuje skutečně rozmanitou paletu činností. Mezi ty, které pro vás můžeme zajistit, patří

Tvorba mikrostránek a satelitních webů

Za účelem umístění zpětných odkazů můžeme vytvořit samostatné landing pages a blogy vztahující se k vašemu tématu.

Psaní PR článků

Píšeme tematické PR články vztahující se k vašemu oboru a obsahující odkazy na váš web. Zajišťujeme umístění těchto článků na renomované online magazíny, zpravodajské weby i tematické blogy.

Broken linkbuilding

Vyhledáváme nefunkční odkazy na perspektivních, tematicky odpovídajících stránkách. Následně je nahrazujeme odkazy funkčními, vedoucími na váš vlastní web!

Nákup odkazů a jejich výměna

Guest posting, sponzorované příspěvky a další formy placeného linkbuildingu jsou dnes spíše na ústupu, ale pokud se dělají dobře, mají i nadále svou hodnotu. Další variantou je výměna odkazů – máme dobré konexe na weby, které vaši autoritu pomohou posílit!

Crowd marketing

Můžeme umístit odkaz zapojováním se do diskusí na fórech a pod odpovídajícími články. Naše příspěvky děláme tak, aby vyzněly přirozeně a nezaváněly reklamou.

Ostatní typy odkazů

Hromadné registrace do různých katalogů za účelem získání odkazů dnes již SEO netáhnou. I tak ale stále existují katalogy, kam má vaše odkazy smysl umisťovat.

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE NA tvorbu zpětných odkazů / kvalitního linkbuildera

Telefon: +420 728 244 018

E-mail: info@x-vision.cz

Bližší informace o našich službách a cenách najdete ZDE.