TOP pozice ve vyhledávačích

1 položek celkem
Microsite
od 5 000 Kč

Microsite je malý web s přesným zacílením = vysoká konverze Vytváříme "výkonností microsite", kterou dokážeme pozicionovat na nejvyšší pozice ve vyhledávačích v rámci...

Kód: XV004

Nastavíme a vytvoříme vám podpůrné firemní profily podle Vámi zvolených klíčových slov tak, aby do 1 měsíce od objednání a domluvení se na klíčových slovech, jsme vytvořili firemní profil, který se v následujících 3 měsících propíše na první pozice ve vyhledávači, který si objednáváte. V ceně je také zajištění obsahu profilů, včetně textů a fotodokumentace. Jedná se o lepší a levnější reklamu, než je klasická PPC reklama, protože cena profilu - tématicky je třeba počítat s tím, že jeden profil odpovídá jedné podobné skupině klíčových slov - vychází na 4.000 Kč / rok.

Víme, že každá firma potřebuje unikátní strategii propagace. Proto s každým klientem pracujeme systematicky a vždy se mu snažíme navrhnout kampaně na míru. Pokud nás oslovíte, spojíme se s vámi, vyslechneme si vaše potřeby a přání. Poté zpracujeme analýzu a navrhneme vám tu nejvhodnější PR strategii či marketingový mix. Pokud se vám naše nápady budou líbit, pustíme se do práce.